top of page
Zoeken

Laat je inspireren door de verbinding tussen kunst en leven


Schilderijen vertellen een verhaal, maar ook het proces, hoe je schildert, zegt verrassend veel over hoe je in het leven staat.


Roots 4, abstract schilderij met textuur van kunstenares Elisabeth Veerbeek

Ben je iemand die eerst alles wil begrijpen voordat je begint? Werk je graag volgens een plan, of ontdek je juist al doende? Durf je fouten te maken, of houd je jezelf onbewust tegen? Je schilderproces weerspiegelt vaak de manier waarop je keuzes maakt, met uitdagingen omgaat en jezelf ontwikkelt.

 

Daarom is schilderen zoveel meer dan een creatieve bezigheid. Het is een spiegel én een oefenruimte. Door tijdens het schilderen bewust nieuwe keuzes te maken, kun je patronen doorbreken en meer vrijheid ontwikkelen – niet alleen op het doek, maar ook in het dagelijks leven.

 

We leven in een tijd vol verandering, prikkels en meningen. Daardoor kan het lastig zijn om te voelen wat werkelijk bij jóu past, zeker als je je hebt vereenzelvigd met je conditioneringen. Een goed ontwikkelde intuïtie helpt je om onderscheid te maken tussen de stem van angst, gewoonte of verwachtingen van anderen en dat stille innerlijke weten dat richting geeft.

 

Intuïtie is geen gave voor een paar uitverkorenen. Net als creativiteit is het een natuurlijk menselijk vermogen dat iedereen kan ontwikkelen. Hoe meer je ermee oefent, hoe helderder je leert waarnemen en hoe meer vertrouwen je krijgt in je eigen keuzes.

Daarom ontwikkelde ik, naast mijn schilderworkshops, ook deze training:


Training De Kunst van Intuitie

start 11 oktober, gratis proefles op 13 september.

 

Rotterdam | Data: zondag 11 oktober, 1 en 22 november, 6 december 2026 en 10 januari 2027 van 10.00 tot 16.00 uur.

 

In de training De Kunst van Intuïtie komen schilderen/creatieve ontwikkeling en intuïtietraining samen.

Je leert onder andere: ✨ beter luisteren naar je intuïtie; ✨ subtieler waarnemen wat er in jezelf en om je heen gebeurt; ✨ beperkende patronen herkennen en doorbreken; ✨ met meer vertrouwen keuzes maken; ✨ vrijer en persoonlijker schilderen.

 

Je hoeft geen ervaring te hebben met schilderen of intuïtief werken, Nieuwsgierigheid en de bereidheid om te onderzoeken zijn genoeg. Heb je wel ervaring, dat is altijd welkom. Voel je nieuwsgierigheid? Ik ontmoet je graag bij de gratis proefles op 13 september (Je krijgt dan ook €50 korting op de training.) of op 11 oktober bij de training De Kunst van Intuitie. Waar? Korfmakersstraat 12 in Rotterdam.


Zomeractie.

Dagworkshop Abstract & Mixed Media Schilderen.

16 augustus van 10.00 tot 16.00 uur.

In mijn atelier, Korfmakersstraat 12 Rotterdam.

Kosten: van €120 voor €90 inclusief materiaal.


Cursus Abstract Schilderen 6x

start donderdag 17 september.

 

Rotterdam| Data: 10, 17 en 24 september, 1, 8 en 15 oktober van 19.30 tot 21.30 uur.


In deze cursus krijg je een goede basis voor abstract schilderen. Wil jij leren abstract schilderen – of juist je basis verdiepen zodat je beter gaat zien waarom een doek werkt… of juist niet? In deze cursus ontdek je hoe je met meer vertrouwen, vrijheid en bewustzijn kunt schilderen. Je leert experimenteren met kleur, compositie en materiaal, en je onderzoekt wat écht bij jou past. Zo word je steeds beter in staat om jouw visie en gevoel helder op het doek te krijgen – niet vanuit regels, maar vanuit inzicht.


Wil je mijn kunst van dichtbij bekijken?

Groot Rotterdams Atelier Weekend

19 & 20 september Wij, kunstenaars bij KM12, doen mee en zetten onze deuren open. Kun je dat weekend niet? Maak dan gerust een afspraak om op atelierbezoek te komen.


Traces of Presence, abstract schilderij met textuur van schilder Elisabeth Veerbeek

Eternal Change, schilderij van Elisabeth Veerbeek

With love/Liefs,

Elisabeth Veerbeek. 

+31618553490

info@elisabethveerbeek.com


 
 
 

Opmerkingen


© by Elisabeth Veerbeek. Proudly created with Rafael Bieze.

bottom of page